Víta Vás chata KATARÍNA!

   Chata Katarína je ideálna pre rodiny s deťmi. Nachádza sa v krásnom prostredí Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách. Výhodou je veľký trávnatý pozemok vhodný na hry a športovanie, ktorý je oplotený a plynule prechádza do lesa. K dispozícii je aj ohnisko s grilom a drevo grátis. V celom areáli budete sami, vzhľadom k tomu, že chata sa prenajíma ako celok. Z chaty je iba na skok na najväčšie lyžiarke stredisko na Slovensku Jasná a do svetoznámych jaskýň - Demänovská jaskyňa Slobody a Demänovská ľadová jaskyňa.
V blízkosti sa nachádza Aquapark Tatralandia a Termalpark Bešeňová.
 
     Kapacita je max 12 osôb. Je rozdelená na dve samostatné časti. Horná časť ponúka 3 dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, kompletná kuchyňa, kúpelňa s WC, spoločenská miestnosť, televízor, terasu so sedením a ohnisko. Dolná časť je pre dve osoby s možnosťou prístelky. Má kúpeľňu s WC, kuchyňu, televízor a sedenie na terase. Vedľa chaty je miestnosť na úschovu bicyklov príp. lyží.

   
    V prípade záujmu je možnosť raňajok a sauny s vírivkou na Penzióne Jozef vzdialenom 200m od chaty Katarína.

 Aktivity v okolí:

- turistika v Národnom parku Nízke Tatry,

- cyklistické chodníky, 

- aquaparky, termálne kúpaliská, vodná nádrž Liptovská Mara,

- jaskyne,

- múzeum liptovskej dediny v  Pribyline, celodrevený artikulárny kostol - Svätý Kríž, Archeoskanzen Havránok - Liptovská Mara, Múzeum oravskej dediny - Zuberec, Vlkolínec, Oravský Hrad, Spišský Hrad, mesto Levoča. 

  • Cena: 12 - 15 € / osoba / noc
  • Turistická taxa: 1 € / osoba / noc

  • Nástup na ubytovanie od 15:00 do 21:00.
  • Odubytovanie do 10:00 v deň odchodu, v prípade neskoršieho odchodu je nutné uhradiť ďalšiu noc.
  • Prenájom chaty minimálne 5 dní.

FOTOGALÉRIA